Lüks Araçlara Chip Tuning Uygulamaları | Otogaraj.Net | Otomobil Blog
Otomobil Tuning

Lüks Araçlara Chip Tuning Uygulamaları

Lüks araçların hızlı ve seri otomobiller olduğunu düşünüyorsanız bu konuda performans açısından değerlendirdiğimizde lüks araçlarınızın da daha seri ve daha güçlü bir motora sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Chip Tuning uygulamaları kazandırarak bu uygulamalar ile araçlarınızı daha keyifli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Porsche, Audi, BMW gibi lüks araçlara Chip Tuning hizmeti veren firmanın çalışmalarından sizler de istifade edebilir, 17 yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren BTG Maslak firmasıyla araçlarınızı kaliteli ve daha güçlü hale getirebilirsiniz. Aracınızın performansını arttırmak ve güçlü motorlarıyla performansını artırarak aynı zamanda tasarruf elde etmenize de sağlayan uygulamaları sizlere kazandıran firmamız chip tuning yöntemiyle performansı düşük olan aracınızın performansını yükseltebilir ve aracınızı daha aktif ve hızlı kullanmanızı sağlayabilir.

Otomobil üreticilerinin bir motoru oluştururken yalnızca performansı düşünmemeleri, kullanıcıya yakıt ekonomisini sağlaması, uygun olmayan koşullarda aracın daha yavaş ve daha dayanıklı olması ve kalitesiz yakıt kullanıldığında motorunun zarar görmemesini sağlayacak birçok donanımı da araçlarınıza sağlamaktadırlar. Bu durum faydalı gibi görünse de aracınızın motorunun performansını olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle chip tuning yöntemiyle sizler aracınızın performansını arttırabilir arabanızın bakımlarını düzenli ve iyi bir şekilde yaptırarak yakıt ekonomisinden de bir miktar da olsa taviz vermek zorunda kalmadan farklı bir yazılım sayesinde motorunuzun vites her türlü motordan yüzde on civarında daha güçlü ve tork artışı alınmasını sağlayabilirsiniz. Her aracın motorunun farklı olması nedeniyle sizler chip tuning yöntemini uygulatırken aracınızın markasına ve modeline uygun yöntemleri uygulamalı her markanın her modeline özel çıkarılan uygulamaları tercih etmelisiniz. Aracınız da Chip Tuning programı uygulanmadan önce programın kurucusu özel bir dinamometre ya bağladığı aracın motoru ve tüm düzeneğini inceleyerek tüm ince ayarlarını yapar. Ateşleme avansından, yakıt püskürtme stratejilerine, yakıt tasarrufundan maksimum performans kazandırmak için gerekli olan tüm ayarlamaları gerçekleştirerek hem yakıt tasarruflu hem de maksimum performans elde edilecek özellikte araçlar haline getirir. Böylelikle araçlarınızın gücünde 10 beygir gücü ve tork artışı elde edilir. Araçların performansını büyük ölçüde arttıran bu işlem ile memnun olmadığınız araçlarınızın bakımlarını yaptırdığınız takdirde hiçbir aksamının meydana gelmemesini sağlayan chip tuning uygulamaları sizler için büyük bir hizmet özelliği taşımakta aynı zamanda bu araçlarınız sayesinde keyifli bir sürüş ve tamamen memnun kalacaksınız gelişimler gözleyebilirsiniz. Uygun fiyatları ile performans tutkunları için oldukça tercih edilebilir bir ürün haline gelen chip tuning lüks araçlarınız hakkındaki tüm düşüncelerinizi değiştirecek ve araçlarımızda verimli bir sürüş, keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Sanıldığının aksine araçlarınızda yakıtın artmasını değil tasarrufu sağlayan bu uygulama lüks araçlarınızın kullanımını daha cazip hale getirecek. Üstelik aracınıza Chip tuningin yanında özel turbo modifikasyonu ekipmanlarına da sağlayan BTG Maslak diğer firmalardan çok daha profesyonel bir şekilde sizlere bu hizmeti sunacaktır. Dilerseniz garajlarının yanı sıra www.btgmaslak.com adresinden de ürünlerini görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

otogaraj

Yorum Ekle